ul. Jerzego Smoleńskiego 88, 30-499 Kraków

zobacz dojazd

+48 503 503 149

profesjonalna drukarnia

promocje

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ONLINE

opakowania

Oferujemy Państwu najwyższej jakości opakowania lite bądź opakowania sklejane. Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się firm poligraficznych, które produkują opakowania indywidualne z własnym nadrukiem. Dzięki temu każdy nasz produkt dostosowany jest do Państwa potrzeb. Opakowania z nadrukiem są świetną formą reklamy, a także podkreślają profesjonalizm przedsiębiorstwa. Jako specjalizujący się w druku producent opakowań dbamy, aby nasze produkty wykonane były z najlepszej jakości materiałów. Opakowania składane, jakie oferujemy, mogą zostać pokryte błyszczącą lub matową folią, a także lakierem UV. Ilość zamówionych opakowań ustalana jest indywidualnie. Chętnie podzielimy się doświadczeniem, by doradzić Państwu w każdej kwestii.

Składane opakowanie z własnym nadrukiem

Drukujemy jednostronnie w pełnej kolorystyce CMYK. Wykonując opakowanie z własnym nadrukiem, wykorzystujemy jeden z dwóch rodzajów kartonu — GD lub GC — o gramaturze dostosowanej do Państwa potrzeb. Warto podkreślić, że opakowania składane pokrywamy folią całościowo lub wyłącznie w miejscach wyznaczonych przez zamawiającego. Jako profesjonalny producent opakowań przygotujemy zarówno opakowania indywidualne, jak i sklejane bądź opakowania lite w dowolnej ilości oraz dostarczymy gotowy produkt na miejsce. Na terenie Krakowa dostawa jest całkowicie darmowa, niezależnie od tego, czy zamówione zostały opakowania z nadrukiem, czy zwykłe. Zaznaczamy też, że każdy pakiet pakujemy osobno.

Jak wykorzystać opakowania indywidualne?

Opakowania indywidualne otwierają przed firmami wiele możliwości. Jako producent opakowań z Krakowa doradzamy, gdzie i w jakim celu można wykorzystać opakowanie z własnym nadrukiem. Z tego typu rozwiązań powinny być zadowolone przede wszystkim sklepy — zarówno te internetowe, jak i stacjonarne. W pierwszym przypadku klient zawsze musi skorzystać z opcji pakowania, a więc automatycznie otrzymuje nasze opakowania. Składane lub sklejane wyroby wykorzystywane w punktach stacjonarnych również się sprawdzają — m.in. w sklepach z akcesoriami domowymi, sprzętem elektronicznym czy nawet biżuterią. W każdym przypadku, w którym firmy zastosują opakowania lite z własnym nadrukiem, zbudują sobie lepszą opinię i zareklamują się niewielkim kosztem.

Ilość: ustalana wedle zapotrzebowania klienta.

Format: dostosowany do wykrojnika.

Druk: standardowo 4+0 (CMYK) offset arkuszowy, (istnieje możliwość innej konfiguracji).

Materiał: karton GD lub GC 'gramatura dostosowana do potrzeb klienta.
 
Dodatkowo: lakier offsetowy błysk.
Opcjonalnie: folia błysk, matt, lakier UV całościowo lub selektywnie.
 
Opakowanie: każdy pakiet pakowany osobno.
Copyright ® 2013
Projektowanie stron www
Millenium Studio Kraków

Opakowania indywidualne - Ceris Kraków