ul. Jerzego Smoleńskiego 88, 30-499 Kraków

zobacz dojazd

+48 503 503 149

profesjonalna drukarnia

promocje

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ONLINE

o firmie

Zaczynaliśmy od specjalizacji w drukach reklamowych plakaty, foldery, ulotki, wizytówki.

Zapotrzebowanie rynku sprawiło iż poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne produkty – w tej chwili z powodzeniem wykonujemy zarówno wspomniane druki reklamowe jak i naklejki, opakowania, ksiązki, teczki, kalendarze, etykiety, koperty.


Zaczynaliśmy od posiadania jednokolorowej maszyny offsetowej. Obecnie jest to 4 kolorowa maszyna marki Man-Rolland staramy się sukcesywnie odmładzać nasz park maszynowy tak aby nowoczesną technologią i profesjonalną obsługą spełnić oczekiwania naszych klientów.


Nasi drukarze to doświadczeni i odpowiedzialni specjaliści. Dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie możliwości arkuszowej techniki offsetowej w zadruku arkuszy o maksymalnym formacie 520 × 720 mm.

Swiecimy matryce CTP z możliwością druku ozalidów i proofów kolorystycznych zgodnie z najnowszymi standardami.

Drukujemy na papierach powlekanych i niepowlekanych w gramaturze od 50 g/m2 do 400 g/m2, na papierach samoprzylepnych, etykietowych, ozdobnych oraz tworzywach specjalnych.

Bigujemy, falcujemy i sztancujemy. Jesteśmy w stanie zaoferować prawie wszystkie techniki uszlachetniania druków: lakierowanie UV, lakierowanie całościowe i selektywne, foliowanie na zimno i na gorąco, tłoczenia, złocenia, kaszerowanie i inne.
 
Oprawiamy w oprawę miękką klejoną i szytą drutem.
 
Dostarczamy gotowe druki do klienta. Na terenie Krakowa całkowicie bezpłatnie.
 
Doradzamy klientom najlepsze rozwiązania w ich biznesie.