ul. Jerzego Smoleńskiego 88, 30-499 Kraków

zobacz dojazd

+48 503 503 149

profesjonalna drukarnia

promocje

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ONLINE

foldery reklamowe

Foldery reklamowe są świetnym nośnikiem wszelkich ofert i informacji, jakie dotyczą przedsiębiorstwa. Dobrze sprawdzają się w firmach, które posiadają szeroką gamę usług. Foldery mogą zawierać dowolną, ustaloną przez klienta treść. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy zróżnicowaną ilość stron, z jakich mają się składać foldery reklamowe. Gramatura papieru ustalana jest indywidualnie, a foldery drukowane są na lśniącym, idealnym do produktów poligraficznych, papierze kredowym.

Dokładamy wszelkich starań, by drukowane przez nas materiały spełniały najwyższe standardy.

Czym jest folder reklamowy?

Chcąc przygotować atrakcyjną wizualnie prezentację wszystkich świadczonych przez firmę usług, warto zastanowić się nad folderem reklamowym. Jest to nic innego jak ulotka lub broszura, na której mogą znajdować się informacje o produktach, promocjach lub atrakcjach związanych z daną działalnością. Często ta forma druku wybierana jest przez restauracje, chcące stworzyć oryginalną kartę menu, a także przez firmy, które w elegancki sposób chcą wypromować swój biznes. Folder może być składany na wiele różnych sposobów, w zależności od wizji osoby składającej zlecenie. Oferujemy możliwość stworzenia własnego projektu graficznego, co sprawi, że zarówno wnętrze, jak i okładka broszury będą dostosowane do branży lub tematyki Państwa działalności.

Jak powinien wyglądać folder reklamowy?

Foldery reklamowe rozdawane w formie ulotek powinny jasno i czytelnie przedstawiać ofertę, a do tego zachęcać do ich obejrzenia już poprzez stronę tytułową. Większość odbiorców otwiera foldery reklamowe dopiero wtedy, gdy zainteresuje ich to, co znajduje się na pierwszej stronie. Kluczowy jest więc dobór odpowiednich, najlepiej rzucających się w oczy, kolorów. Uwagę przyciągają ładne widoki (góry, oceany itp.), smacznie wyglądające potrawy, a także warte uwagi promocje (np. zniżka 50%). Folder reklamowy nie może być też za długi — z reguły trzy strony są wystarczające, aby zareklamować swoją firmę oraz przedstawić pełną ofertę, bez wdawania się w szczegóły. Warto zadbać o dużą ilość obrazów na stronie i przejrzystą treść, stworzoną za pomocą pogrubień, podkreśleń i wypunktowania.

Termin: aktualne terminy produkcji podawane są na bieżąco drogą poczty elektronicznej.
Ilość: ustalana indywidualnie.

 

Format

po obcięciu

ze spadami

A6

105x148mm

107x150mm

A5

148x210mm

150x212mm

A4

210x297mm

212x299mm

A3

297x420mm

299x422mm

DL

98x210mm

100x212mm

2DL

198x210mm

200x212mm

Uwaga: format po obcięciu może odbiegać +/- 1 mm.
 
 
Druk: 4+4 (CMYK), offset arkuszowy.
 
Materiał: Gramatura ustalana indywidualnie, papier kredowany, wierzch i spód biały.
Ilość stron: 8, 12, 16, 20, 24, 28, 32.
Oprawa: szycie zeszytowe dwiema zszywkami.
 
Opakowanie: każdy pakiet pakowany osobno w pudełko z tektury falistej przystosowanej do transportu i wysyłki.
Copyright ® 2013
Projektowanie stron www
Millenium Studio Kraków

Foldery reklamowe - Ceris Kraków