ul. Jerzego Smoleńskiego 88, 30-499 Kraków

zobacz dojazd

+48 503 503 149

profesjonalna drukarnia

promocje

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ONLINE

teczki ofertowe

Oferujemy państwu drukowanie teczek, które są niezbędne w niemalże każdym przedsiębiorstwie. Ich przeznaczenie może być wielorakie. Papierowe teczki pozwalają uporządkować niezbędną dokumentację, a porządek jest nieodłącznym elementem dobrze prosperującej firmy. Pełnią one również jeszcze jedną, istotną funkcję – reprezentacyjną. Przekazywanie klientowi niezbędnych materiałów, które schowane są w teczkach reklamowych, w świetny sposób podkreśla nasz profesjonalizm. Teczki reklamowe są również wspaniałym sposobem na reklamę. Oferujemy druk w pełnym kolorze, również w kolorach niestandardowych.

Projektowanie teczek

Proponowane przez nas teczki z nadrukiem przygotowujemy z uwzględnieniem wizji i potrzeb naszych klientów. Podczas kontaktu z Państwem ustalamy nie tylko format, ale również rodzaj druku, wykorzystany materiał, ewentualne uszlachetnienie i wykończenie produktu. Współpracujący z nami klient ma możliwość naniesienia na swoją teczkę dowolnego wzoru związanego z profilem działalności jego przedsiębiorstwa. Stosujemy nowoczesną technologię nanoszenia druku, przez co grafika będzie dopracowana, a kolory odpowiednio odwzorowane. Z osobą zainteresowaną konsultowana jest również ilość zamawianych pakietów oraz sposób, w jaki zostaną zapakowane gotowe teczki.

Ilość: 1 pakiet = 500 szt. jednego wzoru (istnieje możliwość zamawiania innych ilości)

Format teczki po złożeniu: Dostosowany do wykrojnika
Druk: 4+0 (CMYK) lub 4+4 (CMYK), pełny kolor, offset arkuszowy ( istnieje możliwość wykonania nadruków kolorami niestandardowymi)
 
Materiał: Karton lub Kreda '300, biały wierzch i spód 
Uszlachetnianie: Opcjonalnie powlekanie folią błyszczącą, matową, soft touch, jedno lub dwostronne
Wykończenie: sztancowanie wykrojnikiem
Opakowanie: każdy pakiet pakowany osobno przystosowany do transportu i wysyłki

 

Copyright ® 2013
Projektowanie stron www
Millenium Studio Kraków

Teczki ofertowe - Ceris Kraków